Karboksyterapia

Home / Zabiegi / Karboksyterapia
Karboksyterapia

Karboksyterapia to zupełna nowość w salonach kosmetycznych

O co chodzi w karboksyterapi?

W ostatnich latach w ofercie gabinetów kosmetycznych pojawiła się zupełna nowość, którą nazywa się karboksyterapią. Sama nazwa przyprawia o zawroty głowy a jej wymówienie graniczy z cudem. Jednakże karboksyterapia to zabieg kosmetyczny polecany dla wszystkich, którym doskwierają wizualne niedoskonałości. Karboksyterapia pomaga ponoć na rozstępy, cellulit, worki pod oczami czy nawet kurze łapki. Można ją stosować, ale tylko w sprawdzonych i dobrych gabinetach kosmetycznych. Jeśli karboksyterapia jest przeprowadzona w sposób nieprawidłowy to może być naprawdę niebezpieczna. Teraz pora napisać, czym jest ta wymieniona tutaj karboksyterapia. Jest to zabieg, który polega na podskórnym wstrzykiwaniu dwutlenku węgla, oczywiście w sposób w pełni kontrolowany. Zabiegowi karboksyterapi mogą się poddać osoby spełniające wszelkie kryteria, jakie postawione są dla tego rodzaju zabiegu. Nie jest on dozwolony między innymi dla osób w ciąży. Karboksyterapia jest alternatywą dla zabiegów liposukcji czy wstrzykiwania botoksu.

Zabiegowi karboksyterapi poddaj się tylko w sprawdzonym gabinecie

Podkreślamy, że dla własnego zdrowia i bezpieczeństwa nie można zdecydować się na karboksyterapię w pierwszym lepszym gabinecie. Trzeba pamiętać, że karboksyterapia to naprawdę poważny zabieg, chociaż oczywiście całkowicie bezpieczny. Jedynie źle wykonana karboksyterapia może przynieść skutki odwrotne do zamierzonych. Dlatego szukając gabinetu, który oferuje karboksyterapię należy zwrócić uwagę na opinię innych pacjentów. Z całą pewnością można powiedzieć, że karboksyterapia to zabieg skuteczny. Nie zostawia on widocznych śladów na ciele po jego wykonaniu. Jest o wiele łatwiejszy w przeprowadzeniu aniżeli liposukcja. No i karboksyterapia jest o wiele mniej inwazyjna od zabiegu liposukcji. Jeśli ktoś chce polepszyć swój wygląd to właśnie karboksyterapia jest dla niego idealna. Każdy szanujący się gabinet kosmetyczny ma taki zabieg w swoim ofercie. Na pewno w kolejnych latach karboksyterapia będzie coraz popularniejszym zabiegiem.  

Warto przeczytać także:

Klinika uzależnień
Gabinet dentystyczny Warszawa
Zdrowiej-Szybciej.pl to strona, na której znajdziesz wiele ciekawych i interesujących artykuł dotyczących zdrowia, wiele tematów, które na pewno przydadzą Cię w walce o zdrowie i urodę. Nasza strona to na obecną chwilę ponad 150 wpisów, których nie możesz pominąć!

Zdrowiej-szybciej.pl