Szczoteczki soniczne do zębów

Home / Stomatologia / Szczoteczki soniczne do zębów
Szczoteczki soniczne do zębów

Szczoteczki soniczne do zębów to rewolucja w czyszczeniu zębów

Szczoteczka soniczna do zębów to nowoczesna higiena jamy ustnej

Jeszcze trzy dekady temu wydawało się, że szczoteczka elektryczna obrotowa to najlepsze co można zafundować swoim zębom. Tymczasem pojawiło się coś jeszcze doskonalszego i dzisiaj to właśnie szczoteczki soniczne do zębów są synonimem nowoczesnej higieny jamy ustnej. Zalety tego urządzenia trudno jest przecenić. Bo szczoteczki soniczne do zębów mają o wiele lepsze parametry od klasycznej szczoteczki manualnej i szczoteczki obrotowej. Kiedyś wydawało się, że kilka tysięcy obrotów na minutę szczoteczki elektrycznej to już wszystko, czego można oczekiwać. A najzwyklejsze szczoteczki soniczne do zębów robią kilkadziesiąt tysięcy pulsacyjnych obrotów w czasie jednej minuty. Różnica jest więc kolosalna. Oczywiście, że szczoteczka soniczna do zębów jest o wiele droższa, ale naprawdę ma o wiele więcej zalet. Chociażby to, że szczoteczki soniczne do zębów usuwają do sześciu razy więcej płytki nazębnej. Pulsacyjne obroty, jakie szczoteczka soniczna do zębów wykonuje usuwają kamień nazębny oraz wybielają zęby. Nie ma się co dziwić, że szczoteczki soniczne do zębów sprzedają się dzisiaj jak świeże bułeczki.

Umycie zębów soniczną szczoteczką do zębów to sama przyjemność

Szczoteczki soniczne do zębów mają to do siebie, że zęby myje się nimi wyjątkowo łatwo i przyjemnie. Poza tym to szczoteczki soniczne do zębów nie niszczą szkliwa, ponieważ nie ma przy ich użyciu takiego tarcia jak przy użyciu elektrycznej szczoteczki. Jeśli zaś porównamy szczoteczkę soniczną do zębów do zwykłej szczoteczki manualnej to w zasadzie nie ma nawet żadnego porównania. Bądźmy szczerzy, ale szczoteczki soniczne do zębów to najwyższej klasy dbałość o uzębienie. Wystarczy, że poświęcimy na mycie zębów dwie minuty rano i dwie minuty wieczorem. Efekt wybielania zębów to dla wielu osób najważniejsza zaletą, jaką mają do zaoferowania szczoteczki soniczne do zębów. Jest to też idealne rozwiązanie dla palaczy. Osoby palące mają na zębach brzydki brązowy osad. I właśnie szczoteczki soniczne do zębów świetnie radzą sobie z usuwaniem takich zabrudzeń. Każdy, kto spróbuje mycia zębów taką szczoteczką, przekona się, że to najlepszy wybór z możliwych.

Warto przeczytać także:

Krem na trądzik
Autyzm terapia
Zdrowiej-Szybciej.pl to strona, na której znajdziesz wiele ciekawych i interesujących artykuł dotyczących zdrowia, wiele tematów, które na pewno przydadzą Cię w walce o zdrowie i urodę. Nasza strona to na obecną chwilę ponad 150 wpisów, których nie możesz pominąć!

Zdrowiej-szybciej.pl